UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

7 günde cilt canlandıran etkisi ile 7 Days Kırışıklık Kremi Secret Age'te. Kırışıklıklarla mücadelede etkin bir çözüm olan Secret Age™ Kırışıklık Kremi Seti beğeninize sunuldu. Bu sette her ürün 1 adet fiyatından çok daha uygun, hem de ücretsiz kargo fırsatıyla sunuluyor.

Setin içindeki ürünler:
3 adet 7 Days Kırışıklık Kremi (3x30ml)
1 adet Göz Çevresi Kremi (10ml)
1 adet Arı Sütü Özlü Yüz Temizleme Jeli (100ml)

Secret Age™ 7 Days Kırışıklık Kremi Özellikler:
7 gün içerisinde gözle görülür şekilde cildinizdeki kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Ürünümüzü kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Kırışıklık Kremi yorumlarında yer alacaktır. En iyi Kırışıklık Kremine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Göz Çevresi Kremi Özellikler:
Göz kremi yaşlılık ve yorgunluk izleri, göz altı torbalanmaları ve kaz ayakları ile  doğal aktifler ile savaşır. Ürünümüzü kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Göz Kremi yorumlarında yer alacaktır. En iyi Göz Kremine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Arı Sütü Özlü Yüz Temizleme Jeli Özellikler:
Arı Sütü Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme jeli özel formülü sayesinde sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olurken cildinizin günlük bakımını da yapar. Yüz temizleme jelimizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Yüz Temizleme Jeli yorumlarında yer alacaktır. En iyi Yüz Temizleme Jeline bu setimizde sahip olabilirsiniz.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti