UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

Tırmalama ve oyun için büyük karton kutu. Üst kısımda yer alan karton tırmalama kısmı, iç kısımda yer alan iki zil ve dışarıyı seyredebileceği çok sayıda delik! Karton kedi kutusu oldukça eğlenceli bir ürün olup, iki ürünü birleştirmektedir. Tırmalama minderi sayesinde kedinizin tırnakları iyi durumda kalacak ve akıllı oyuncakla kendi kendisine oyun oynaması mümkün olacaktır.

Tırmalama kutusu büyük dikdörtgen şeklinde olup, kartondan üretilmiştir ve pek çok kedi için vazgeçilmezdir. Kutunun üst kısmında yer alan karton, tırmalama için uygundur, kedinize mobilyalarınıza zarar vermeden tırnaklarına bakım yapma imkanı sunar! En heyecanlı kısmı ise kutunun içindeki zilli iki toptur. Toplar, kedinizin kovalaması için idealdir. Kutunun üzerinde yer alan üç adet yuvarlak ve yanlarda yer alan bir adet yuvarlak, bir adet kare ve üçgen açıklıklardan kediniz toplara ulaşmaya çalışırken eğlenceli anlar geçirecektir.

Yeni oyuncağına alışması için kedinizin dikkatini çekmeniz adına kutunun üzerine ve içerisine bir miktar kediotu serpilmiştir. Kutunun boyutları aynı anda iki kedinin oynamasına imkan tanır.

Kediler için Tırmalama ve Oyun Karton Kutusuna kısa bir bakış:

2’si 1 arada oyuncak: tırmalama tahtası ve akıllı oyuncak
Zilli iki adet top
Üstte üç açıklık ve yanda üç açıklık sayesinde kediniz patilerini rahatlıkla uzatabilir
Üst kısımda yer alan sağlam tırmalama kartonu
Kedi nanesi oyuna teşvik eder
Yanlarda yer alan kelebek desenleriyle akıllı kedilere hitap eder
Malzeme: karton, sağlam karton
Boyutlar: 45.5 x 24 x 9.3 cm


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!



Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti