UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

Cilt sıkılaştırmada etkin bir çözüm olan Secret Age™ Cilt Sıkılaştırıcı Set yeni formülü ile beğeninize sunuldu. Ayrıca, bu sette her ürün 1 adet fiyatından çok daha uygun, hem de ücretsiz kargo fırsatıyla sunuluyor.

Cilt Sıkılaştırıcı Setin içindeki ürünler:
5 adet Goji Berry Özlü Cilt Sıkılaştırıcı Jel (5x100ml)

Goji Berry Özlü Cilt Sıkılaştırıcı Jel
Her zaman her yerde, sıkı bir cilt için sırrınız Secret Age Goji Berry Özlü Sıkılaştırıcı Jel. İçeriğindeki aktifler cildi sıkılaştırmaya ve pürüzsüz bir cilt görünümü kazanmasına yardımcı olur. Goji Berry Özü, Chrysanthellum Indicum Özü ve Goldenrod Özü içerir. İstenilen vücut bölgesine gündüz ve gece olmak üzere günde 2 defa, dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Tüm dermokozmetik ürünlerde olduğu gibi düzenli, aksatmadan kullanım, ürün etkisini ve etki süresini olumlu yönde etkiler. Erkek ve kadın, tüm yaş gruplarında kullanıma uygundur. Secret Age Goji Berry Özlü Sıkılaştırıcı Jel, mükemmel kokusuyla sizi büyüleyecek ve hayal ettiğiniz görünüme kavuşmanıza yardımcı olacak.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti