UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

Braun 3 Serisi Tıraş Makinesi. Yakın tıraş, mükemmel cilt konforu. Öncekilerin hepsinden daha hızlı. Yeni MicroComb teknolojisiyle 3 günlük sakallarda kanıtlanmış performans. Kesici parçalara daha fazla kıl taşır. Cildin her detayına ve 3 günlük uzun kıllara rahatlıkla ulaşır. Triple action cutting system adı verilen, çift folyo ve ortasındaki düzeltecili teknolojisiyle daha yakın ve konforlu bir tıraş keyfi sunar. Hijyenik ve tazelik sunan temizleme teknolojisiyle tamamen yıkanabilir. Islak & Kuru çalışabilme özelliğiyle duş altında dahi çalışır.

Teknik Özellikler:
Yıkanabilir: Evet
Ürün Özellikleri: 3 kademeli bıçak sistemi, Düz tıraş başlığı, SensoFoil Elek Sistemi, MicroComb Teknolojisi, Triple Action FreeFloat (yüzün kıvrımlarına uyum sağlayan sistemi ile uzun ve kısa kılları keser)
Ekran: 2 kademeli LED gösterge
Şarj seviyesi ekranı: Evet
Güç kaynağı
İşletim tipi: Şarjlı
Batarya Tipi: NiMh
Batarya İşletim Süresi: 45 dk
Şarj Süresi: 1 saat
Hızlı yeniden şarj: Evet
Özel Nitelikler: 5 dakikada hızlı şarj özelliği, Hijyen durumu göstergesi ve seyahat kilidi göstergesi
Üretici Garantisi: 2 Yıl Resmi Üretici Garantili

 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti