UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

Cildinize bakım yapmak, şekillendirmek ve sıkılaştırmak için eşsiz bir ritüel. Cildin daha sıkı hissedilmesine, şekillenmesine, daha sağlam, daha genç ve daha parlak görünmesine yardımcı olur.

Setin size getireceği avantajlar:
- Resilence Lift Firming/Sculpting Creme Oil-Free , 50 ml
- Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex , 15 ml
- New Dimension Shape + Fill Expert Serum , 7ml
- Perfectly Clean Mousse çok- etkili temizleyici , 50 ml

Resilience Lift Krem, yağ içermeyen krem içeriği ile sıkılaşmış ve canlanmış bir görüntüye yardımcı olur. Cildin gözle görülür gençlik ve canlılık kazanmasına yardımcı olur.

Advenced night repair ‘in Çığır açan ChrınoluxCB ™ teknolojisiyle, gözle görünen tüm yaşlanma belirtilerine karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. Çizgi ve kırışıklık görünümü  gözle görülür şekilde azalmasına yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan nemi kazanmasına destek olur.

Yenilikçi New Dimension Serum çabuk etki eden polimerler ve pro-collogen kompleksten oluşur. Pro-collogen kompleks cildi sıkılaştırmayı destekleyerek, göz çevresinde ise daha sıkı ve şekillenmiş  bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Polimerler ise yüz kontürlerine sıkı bir his kazandırmaya yardımcı olur. Cildin ihtiyacı olan bölgelerde etki göstererek cilde sıkılık hissi kazandırmaya yardımcı olur. Daha sıkı, pürüzsüz bir cilt ve doğal lifting etkisini destekler.

Perfectly Clean Mousse çok etkili temizleyici / Maske cildi temizler, arındır ve maske ile cildi beslemeye yardımcı olur.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti