UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

Göz çevresi sorunları ile mücadele eden ve daha gür ve uzun kaşlar, kirpikler için etkin bir çözüm olan Secret Age™ Kırışıklık Kremi Seti beğeninize sunuldu. Bu sette her ürün 1 adet fiyatından çok daha uygun, hem de ücretsiz kargo fırsatıyla sunuluyor.

Setin İçindeki Ürünler:
2 adet Göz Çevresi Bakım Kremi (2x10ml)
2 adet Kaş Kirpik Bakım Serumu (2x10ml)

Secret Age™ Göz Çevresi Kremi:
Göz kremi yaşlılık ve yorgunluk izleri, göz altı torbalanmaları ve kaz ayakları ile  doğal aktifler ile savaşır. Ürünümüzü kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Göz Kremi yorumlarında yer alacaktır. En iyi Göz Kremine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Kaş Kirpik Serumu:
Kaş Kirpik Bakım Serumu sayesinde uzun, gür ve belirgin kirpiklere sahip olmak bir tutkuya dönüşmüş; güzelliğin ve çarpıcı bakışların simgesi haline gelmiştir. İçeriğindeki aktifler sayesinde kirpik ve kaşlarınızın doğallığını bozmadan hayal ettiğiniz görünümde kaş ve kirpiklere ulaşmak daha kolay. Kaş kirpik serumumuzu kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Kaş Kirpik Serumu yorumlarında yer alacaktır. En iyi Kaş Kirpik Serumuna bu setimizde sahip olabilirsiniz.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti