UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

Sivilcelerle mücadelede etkin bir çözüm olan Secret Age™ Sivilce Karşıtı Set beğeninize sunuldu. Bu sette her ürün 1 adet fiyatından çok daha uygun, hem de ücretsiz kargo fırsatıyla sunuluyor.

Sivilce Karşıtı Setin içindeki ürünler:
1 adet Aloe Vera Özlü Cilt Bakım Maskesi (1x30ml)
1 adet Gül Özlü Cilt Bakım Maskesi (1x30ml)
1 adet Salatalık Özlü Cilt Bakım Maskesi (1x30ml)
1 adet Lipozomlu Gotu Kola Leke Kremi (1x30ml)
1 adet Arı Sütü Özlü Yüz Temizleme Jeli (1x100)

Secret Age™ Aloe Vera Maskesi;
Aloe Vera Maskesi; yenilenmiş, canlanmış ve neme doymuş bir cilt görünümüne yardımcı olur. Aloe Vera aynı zamanda etkin bir sivilce karşıtıdır. Aloe vera maskemizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Aloe vera maskesi kullananlar yorumlarında yer alacaktır. Aloe vera maskesine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Gül Maskesi;
Gül Maskesi, cildinizi yumuşacık yapar, temizler. Sivilce karşıtı aktifler içerir. Sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde yardımcıdır. Gül maskemizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Gül Maskesi yorumlarında yer alacaktır. En iyi gül maskesine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Salatalık Maskesi;
Salatalık Maskesi, cildinizi derinlemesine besler, temizler, nemlendirir. Sivilcelerin görünümünün azalmasına yardımcı olur. Ayrıca sivilce oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Salatalık maskemizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Salatalık maskesi yorumlarında yer alacaktır. En iyi Salatalık maskesine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Leke Kremi;
Güneş lekeleri, hamilelik lekeleri, çiller ve sivilce lekeleri gibi doğuştan gelmeyen tüm lekelerle etkin bir şekilde savaşır. Ürünümüzü kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Leke Kremi yorumlarında yer alacaktır. En iyi Leke Kremine bu setimizde sahip olabilirsiniz.

Secret Age™ Arı Sütü Özlü Yüz Temizleme Jeli;
Arı Sütü Özlü Yüz ve Makyaj Temizleme jeli özel formülü sayesinde sivilce ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olurken cildinizin günlük bakımını da yapar. Yüz temizleme jelimizi kullandıktan sonra memnuniyetinizi paylaşmanız durumunda Yüz Temizleme Jeli yorumlarında yer alacaktır. En iyi Yüz Temizleme Jeline bu setimizde sahip olabilirsiniz.
 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti