UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

Dış kısmı fitilli kadife tarzı kumaştan yapılmış ekstra konfor için yumuşak leopar baskılı peluş kaplamalı sıcacık uyku yatağıdır. Leo Yatak, tarzı ve konforu bir araya getirir ve evcil hayvanınızın uyuması için sıcacık bir alan sağlar. Dikkat çekici leopar baskılı kaplaması sayesinde hiçbir ziyaretçinin gözünden kaçmayacağı gibi her eve uyum sağlayacak zamana karşı dayanıklı geniş kahverengi fitilli kadife kumaştır.
 
Çıkarılabilir mindere sahip bu sıcacık ve yumuşacık yatak, en üst seviyede konfor isteyen tüm evcil hayvanlar için idealdir. Yatağın kalın dolgulu yanları, dostunuzun kafasını yaslaması için idealdir ve bu sayede özellikle doğada yapılan eğlenceli oyunlardan veya yorucu yürüyüşlerden sonra mükemmel bir uyuma yeri haline gelir. Leo Uyku Yatağı ayrıca yüksek kaliteli işçiliği ile övünür ve 30°C’de makinede yıkanabilir özelliktedir.

Bir Bakışta Leo Uyku Yatağı:
Kediler ve köpekler için yüksek kaliteli evcil hayvan yatağı
Değişmez tasarım: modaya uygun kahverengi fitilli kadife kumaş ve leopar baskılı pelüş kaplama
Ekstrem konfor: kalın dolgusuyla ekstra yumuşak ve yünlü kumaş
Çıkarılabilir, tersine döndürülebilir minder
Taban üzerinde kaymayı önleyen çıkıntılar
30°C’de makinede yıkanabilir

Renk:
Dış: kahverengi
Kaplama: leopar baskılı

Materyal:
Dış: polyester / fitilli kadife
Kaplama: polyester / akrilik

Ölçüler:
Toplam ölçü: 60 x 50 x 24 cm (U x G x Y)
Yatma alanı: Çap 40cm
Kenar genişliği: 6.5cm
Kenar yüksekliği: 24cm
 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti