UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

Hair Fiber Sprey, saçın ana maddesi olan keratin proteinleri ve micronize boyutlardaki  ipek liflerinden oluşmaktadır. Özel içeriği ile saç tellerinizle kolayca bütünleşerek, saçlarınızı saniyeler içinde kalınlaştırıp, dolgunlaştırır ve besler. Nano teknoloji özelliğinden dolayı suya ve terlemeye karşı dayanıklıdır. Uygulama yapıldıktan sonra saç renginizi alır ve koyu renk tüm saçlara uygundur.

Hair Fiber Toppik Sprey Kullanım Şekli:
- Hair Fiber'i kullanmadan önce şişeyi 5-10 saniye kadar çalkalayınız.
- Dolgunlaştırmak istediğiniz bölgeye yaklaşık 10-15 cm uzaklıktan dairesel hareketler ile az miktarda uygulayınız.
- Uygulanan bölgeyi 15 saniye kadar kurutma makinası ile kurutunuz.
- Saç fırçası ile saçınızı tarayarak şekillendiriniz.

Hair Fiber Toppik Sprey İçeriği:
Propane / Isobutane: Spreyden çıkan moleküllerin saça yapışmasını sağlayan karbon ve hidrojenden meydana gelmiş renksiz bir gazdır. İnsan vücuduna tamamen zararsızdır. Dimethyl Ether Ethanol: Saça tutunarak saçın kalın bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Acrylic Copolymer: Saça uygulandığında, saçı dolgun gösteren ana formüldür. Bu moleküller ile saça yapışan milimetrelik ufak tüyler, dışarıdan normal bir saç gibi görünmesine neden olur. Pigment ve Fragrance: Ürünün etkisini uzun süre devam etmesini sağlayan alkol ve koku bazlı formüldür.
 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti