UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

Adalar manzaralı 3500 m2 alanda kurulu Fits’on Club bünyesinde bulunan Nish Spa, uzman kadrosu ile ruhunuzu stresten arındırmanın yanı sıra bedeninizi dinlendirmek için de mükemmel bir adres. Kendinize hak ettiğiniz değeri verin...Bunun için tek yapmanız gereken, kenidinizi Nish Spa’nın uzman terapistlerinin sihirli dokunuşlarına teslim etmeniz. Bu fırsat bedeninize zindelik ve sağlık katmanın yanısıra varlığınızın da değer sahibi olduğunu bir kez daha hatırlamanızı sağlayacak.

FIRSAT SEÇENEKLERİ:
30 dk. Kese Köpük Masajı + Spa Kullanımı 40.0 TL
45 dk. Masaj Masajı + Spa Kullanımı 60.0 TL

45 Dk. MASAJ SEÇENEKLERİ
Bali
Relax
İsveç
Anti Stres
Aroma Terapi

Detaylar:
Son Kullanma Tarihi: 30 Haziran 2017.
Fırsatı satın aldıktan sonra Rezervasyon kodu ile rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.
Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.
Fırsattan Bay ve Bayanlar yararlanabilir.
Masaj süreleri 45 dakikadır.
Spa alan kullanımına Spa, Sauna, Hamam, Buhar odası ve Türk Hamamı dahildir.
Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 1 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Firsat.me kupon kodunuz e-posta adresinize ve sms olarak gönderilecektir veya sitedeki ”Fırsatlarım” bölümünden ulaşabilirsiniz.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti