UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım

Maybelline markası yenilikçi bir maskara ile zayıf ve güçsüz kirpik sorununa hızlı bir çözüm sunuyor. Maybelline Lash Sensational Extra Black, kirpiklere ekstra kıvrım ve hacim katıyor. Kirpikler olduğundan daha kıvrımlı, daha dolgun görünüyor. Böylece bakışlar da daha etkileyici hale geliyor.

Ürün Özellikleri:
Makyaj ustası Maybelline Lash Sensational Extra Black maskarasıyla yelpaze etkisi yaratıyor. Ürün kirpiklerin tek tek ayrılmış ve dolgun görünmesine yardımcı oluyor.
Kirpiklerde uzun süre durabilen ürün kalıcı bir etki yaratıyor ve gün boyu etkileyici bakışlar vadediyor.
Yumuşak kıllarla kaplı özel fırçası sayesinde sansasyonel bir efekt yaratarak kirpiklerde farklı katmanlar oluşturulmuş hissi uyandırıyor.
Kirpiklerin topaklanmasını ve tortu oluşmasını engelliyor, rahat kullanılarak tek sürüşte rengi kirpiklere aktarıyor.
Barındırdığı vitaminler sayesinde kirpik diplerini besliyor, nemlendiriyor. Böylelikle kirpik bakımını yaparak canlı görünmesini sağlıyor.
Derin ve çekici bakışlar sağlıyor. Dermatolojik testlerden geçirilen ürünün alerjen etki yaratmadığı için her cilt tipine uygundur.
Kontakt lensle beraber kullanılabillir.

Kullanım Şekli:
Eğri kısmı kirpiklerinizin diplerine doğru sürün.
Kirpiklerinizi dipten uca hızlı hareketlerde tarayın.
 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti