UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım
İçinizdeki Işıltıyı Açığa Çıkartın! Estée Lauder Genuine Glow Serisinde %30 İndirim Fırsatı Sizi Bekliyor!

Adım 1; Yüzünüzde doğal bir ışıltı. Aydınlatıcı yapısı, sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.  Doğal ve ışıltılı bir görünüm sağlayan 3 farklı tonda mevcuttur. Bu çok amaçlı ışıltı verici formülün özel sünger aplikatörü ile yüzünüzün göz çevresi, elmacık kemikleri ve burun üzeri gibi aydınlatmak istediğiniz kısımlarına rahatça uygulama sağlayabilirsiniz.

Adım 2; Doğal tonlardaki rengi ile dudak ve yanaklarınızı renklendirerek doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Kremsi ve nemlendirici içeren dokusuyla, cildin sağlıkla ışıldamasına yardımcı olur. Formülü vitamin C ve E içerir. Şeftali ve Pembe olmak üzere 2 farklı tonda mevcuttur.

Adım 3; Ultra nemlendirme sağlayan ve parlak bir bitişe sahip olan Reviving Oil Lip Tint dudaklarınızın ihtiyacı olan nemlendirmeyi sağlar. pH aktive edici formülü, doğal ve ışıldayan size özgü dudaklara sahip olmanızı sağlar. Reviving Oil Lip Tint gelene kadar kalemi bir kaç defa döndürün. Ardından ucu ile dudaklarınıza direkt olarak uygulayın. Her cilt alt tonuna uyum sağlayan dokusu ile, doğal görünümlü ışıldayan dudaklara sahip olmanızı sağlar.

İndirim Kodu

Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti