UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan


Takip etme, avlama, saklanma ve rahatlama için ideal bir alan sunar. Ürün, bir adet küp ve bir adet tünelden oluşur. Küpün üzerinde 19.5 cm çapında giriş/çıkış delikleri vardır. Connect İkili Kedi Tünel'in dış kısmı polyesterden yapılmıştır ve hafif sabunlu su ile temizlenebilir. Connect İkili Tünel, kedinizin zevk alacağı pratik ve çok yönlü bir oyuncaktır.

Connect 2'si 1 Arada Kedi Tüneli, yerden tasarruf sağlayan, fermuarlı bir saklama çantasında gelir. Kendiliğinden açılan tünel ve küp şeklindeki yuva, kediniz için anında bir macera oyunu alanına dönüşür. 90 cm uzunluğundaki tünel, cırt cırt kullanılarak kare çadıra bağlanabilir. İlave setler ekleyerek, bunları birçok farklı şekilde birleştirebilir ve oyuncu kediniz için heyecan verici bir labirent oluşturabilirsiniz.

Kedinizi hem gülüp oynamaya hem de rahatlamaya davet eden, kovalaması ve avlanması, saklanması ve dinlenmesi için ideal bir yer! Mavi ve kahverengi tünelde şeffaf ağdan oluşan bir bölüm vardır. Küp şeklindeki yuvaya giriş ve çıkışların çapı 19,5 cm'dir. Connect 2'si 1 Arada Kedi Tünelinin dışı, polyesterden imal edilmiştir ve ılık, sabunlu su ile temizlenebilir. Kedinizin hoşuna gideceği garanti olan, pratik ve çok yönlü bir oyuncak!

Connect 2'si 1 Arada Kedi Tüneline kısa bir bakış:
- Kedi tüneli ve küp şeklinde yuva seti
- Çeşitli kombinasyon olasılıkları: Cırt cırt bağlar, çeşitli farklı kombinasyonlarda sonsuz sayıda ilave seti birleştirmenize imkan tanır
- Kendi kendine açılma: Tünel ve küp kendi kendilerine kolaylıkla açılır ve tel çerçeve sayesinde, yerden tasarruf etmek için yeniden katlanabilir
- Yüksek eğlence faktörü: Kedinizi, yakalamaya, avlanmaya, saklanmaya ve dinlenmeye davet eder
- Silerek temizleme: Ilık sabunlu suyla kolaylıkla temizlenebilir
- Şeffaf ağa sahip tünel
- Tünel ve yuvaların güvenli şekilde birleştirilmesi için cırt cırt içerir
- Fermuarlı, pratik saklama çantası
- Renk: Mavi ve kahverengi
- Malzeme: %100 polyester

Boyutlar:
Küp: 39 x 40 x 40 cm (U x G x Y)
Tünel: Çap 26 cm x Uzunluk 90 cm
Girişler: Çap 19,5 cm
Çanta: Çap 29 cm x Yükseklik 4 cm


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti