UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

GiGwi ‘Bas Sustur’ Özellikli Top, size, köpeğinizin oynaması için, kullanışlı naylon kayışlı sağlam bir termoplastik kauçuk top içinde öten veya sessiz bir oyuncağı bir arada sunmak için yenilikçi bir teknoloji kullanır. Topun çıkıntılı yüzeyi, köpeğinizin diş etlerine masaj yapmak ve ısırmasını kolaylaştırmak için mükemmeldir. Turuncu ve şeffaf mavi renkleri sayesinde top kolayca görülebilir ve köpeğinizin yakalayıp getirmesi için daha uzağa atmanıza yardımcı olan kullanışlı bir naylon kayışa sahiptir. Bu kayışın bir faydası da, oyunun sonunda sizi ıslak bir topu elinize almaktan kurtarmaktır!

Her köpek her topu eğlenceli bulmaz - bazıları parlak ışıklardan bazıları çok ses çıkaran toplardan hoşlanır. GiGwi ‘Bas Sustur’ Topu ideal yapan, bu yenilikçi işlevin ses seviyesine sizin karar vermenize izin vermesidir. Köpeğinizin gürültülü, öten bir oyuncakla mı, yoksa sessiz, zıplayan bir topla mı oynayacağını siz seçin; hepsi pil dahi gerektirmeyen basit bir mekanizma ile çalışır:

Sessiz, ötmeme modu:
El kayışındaki lastik düğmeye basmanız yeterlidir!

Ötme mekanizmalarının kolay aktivasyonu:
Lastik düğmeyi geri çekerek açıklığı kapatın. Bu sayede dışarı çıkmak isteyen hava ötme mekanizmasından geçmek zorunda kalıp köpeğinizin sevdiği sesi çıkartacaktır.

GiGwi ‘Bas Sustur’ Özellikli Topa kısa bir bakış:
Tutma kayışlı GiGwi köpek topu
Susturulabilir ses: Sesli veya sessiz kullanım için
Sağlam termoplastik kauçuk: Dayanıklı ve uzun ömürlüdür
Naylon el kayışı: Topu sorunsuz şekilde geri almanıza ve daha uzağa atmanıza yarar
Isırması kolay dokulu yüzey
Renk: Turuncu/şeffaf mavi

Malzeme:
Top: Termoplastik kauçuk (TPR)
El kayışı: Naylon

Boyutlar:
Top (doku dahil): Yaklaşık çap 7,5 cm
Kayış: 22 cm (U)
Ağırlık: 99 g


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti