UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım
Real Techniques Setting Brush Sabitleme Fırçası %42 İndirimle Sadece 16.90 TL'ye Cosmetica'da Sizi Bekliyor!

Toz makyaj ürünlerini cilde homojen şekilde uygulamaya yardımcı makyaj fırçasıdır. Orta kalınlıkta bir fırçadır ve kullanımı pratiktir. Allık fırçası olarak da kullanılabilir. Makyajın tamamlanmasının ardından son sabitleme işleminde kullanılır. Makyaj aksesuarları içerisinde, tüm ciltte makyajın sabitlenmesini sağlayan önemli bir üründür. Pudranın makyajın üstüne sabitleyici olarak uygulanmasında en iyi yardımcıdır. Son uygulamada pudraya batırılarak fazlalığı silkelendikten sonra yüze tampon yaparak makyajı daha uzun süre kalıcı kılar.

Sabitleme Fırçası Neden Önemlidir?
İyi bir makyaj uygulamasının son aşaması, makyajın kalitesinde önem taşımaktadır. Sabitleme fırçası; fondötenden allığa kadar tüm malzemeler uygulandıktan sonra, makyajı yüzde sabitlemek üzere son pudra uygulamasında kullanılır.

Sabitleme Fırçası Nasıl Kullanılır?
Sabitleme fırçası pudraya batırıldıktan sonra, fazla pudranın giderilmesi için bir miktar silkelenir. Fırçada kalan uygun miktar, cilde tampon yaparak pudranın üst tabakada astar oluşturması sağlanır.

Sabitleme Fırçaları Nasıl Temizlenir?
Uygulamadan sonra sabitleme fırçası silkelenir ve kağıt peçete ile silinir.
 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti