UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

KONG Dodo Şaşkın Kuş Köpek Oyuncağı, köpeğinizle oynadığınız oyunları daha da heyecanlı hale getirmek için uçarak geldi! Oyuncağın tüm gövdesini dolduran iki adet ekstra büyük ses mekanizmasıyla, bu sevimli küçük kuş, köpeğinizin ilgisini çekmeyi garanti eder. Ses mekanizmaları o kadar büyüktür ki, oyuncağın çok fazla dolgu malzemesine ihtiyacı olmaz - bu da kuşun ötme sesini ekstra yüksek ve köpeğiniz için heyecan verici hale getirir!Dodo parlak kırmızı renktedir ve kabarık, yumuşak dış kaplaması onu, sarılmayı seven köpekler için mükemmel oyuncak yapar.

Bu oyuncak, en yüksek KONG kalite standartlarında üretilmiştir ve kabarık malzemesi sayesinde sarılma ve eğlenceli yakalayıp getirme oyunları için mükemmeldir. Eğlenceli, kucaklanası ve cıvıl cıvıl KONG Dodo Kuşu köpeğinizin favorisi olması garantidir!

KONG Dodo Şaşkın Kuş Köpek Oyuncağına Kısa Bir Bakış:
Oynamak ve sarılmak için renkli kuş oyuncak
İki adet güçlü, büyük ötme mekanizması içerir: Ötme sesini en üst seviyeye çıkarmak için harikadır
Ekstra iç astar: Bu oyuncağı daha dayanıklı yapar
En yüksek KONG kalite standartlarında üretilmiştir
Yumuşak, kabarık pelüş dış kaplama
Minimum dolgu malzemesi, maksimum ötme eğlencesi!
Boyutlar: Yaklaşık 17 x 12 x 12 cm (Y x G x U)
Renk: Kırmızı


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti