UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan
Kedilerin Hem Tırmalama, Hem de Sarılma İsteklerine Hitap Eden Catnipli Tırmalama Tahtası Zooplus'da!

Hint keneviri kaplanmış bu tırmalama tahtası kedinizi büyüleyecek! Bu yerden tasarruf sağlayan aksesuarın sağlam hint keneviri sargısı, tırnak sivriltme için idealdir. Dağ gelinciği şeklindeki iki adet yumuşak oyuncak da, kedinizi oynamaya ve sarılmaya davet etmek için, uzun tüylü pelüşle kaplanmış ve Silver Line (Japon catnipi) tozuyla doldurulmuştur.

Kedi tozu olarak da bilinen Silver Vine (Actinidia polygama), toksik olmayan matatabi bitkisinin yapraklarından üretilir. Bu bitki, kivi ailesinin bir üyesidir ve Japonya ve Çin'in dağlık bölgelerinde yetişir. Gıda maddelerinde, kozmetiklerde ve ilaçlarda kullanılır ve aynı catnip ve baldrian gibi, kedilerde bir coşku hissi uyandırmasıyla bilinir. Kediler, Silver Vine ile temas ettiklerinde, genellikle yüksek bir sağlık hissinin yanı sıra çekingenliklerinde azalma deneyimler ve bu da onları, maddenin ufak bir miktarıyla doldurulmuş olsa dahi bu oyuncakları yalama, üzerilerinde yuvarlanma ve onlara çenelerini ve yanaklarını sürtmeye iter. Etki yaklaşık 5-30 dakika sürer ve belirli stres veya huzursuzluk zamanlarında bir dikkat dağıtıcı olarak kullanılabilir.
 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti