UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

Tatlı, renkli, yaratıcı malzemelerle süslenmiş kabarık donut tatlıları kim sevmez ki? Bu yumuşacık Ferplast Choco Donut yatak, her evde göz alıcı bir ilave olarak yerini alan güzel, zevkli tasarımıyla ideal bir uyku yeri sunar. Yastığın bir tarafı beyaz çikolata, diğer tarafı koyu çikolata kaplıdır. Bu rahat ve konforlu yatak, sağlam malzemelerle yapılmıştır ve 30°C’de yıkanabilir.

Kenarlarında yüzünüzde bir gülümseme yaratan renkli serpintileri görebilirsiniz! Ferplast Love Donuts yatak, köpeğinizin dinlenmesi ve rahatlaması için mükemmel bir yer haline getiren yumuşak dolgu maddeleriyle doldurulmuştur. Köpeğinizi soğuktan, sert zeminlerden korur ve sokulup yatabileceği mükemmel bir yer sunar. Bu rahat ve konforlu yatak, sağlam malzemelerle yapılmıştır ve 30°C’de yıkanabilir. Köpek yatağına veya zeminin üzerine konulabilir hatta kanepelerde bile kullanılabilir. Bu renkli aksesuarı evinize getirin ve herkesin tatlıya düşkünlüğüne tatmin edin!      

Ferplast Love Choco Donut’a hızlı bir bakış:
- Küçük ve orta büyüklükteki köpekler için yumuşacık yatak
- Eğlenceli tasarım: Çikolata kaplı dev bir Donut
- Açık renkler: Bu ışıl ışıl parıldayan parlak renkler iyi ruh halini destekler ve kıvrılıp yatılan bu yatağı eviniz için mükemmel bir ilave haline getirir.
- Yumuşacık: Yumuşak polyester dolgu malzemesiyle sarılıp ve kıvrılıp yatma!
- Koruma ve güvenlik: Soğuğa, sert zeminlere karşı
- Mobilyalarınızı korur: Kanepede köpeğinizin yeri olabilir
- Kolay temizlenir:  30°C’de elde yıkanabilen sağlam malzemeler
- Renk: Çok renkli
- Malzeme: %100 polyester
- Boyutlar: Çap: 55, yükseklik: 11 cm


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti