UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

Benim kedim Simon's Cat'ten daha oyunbaz diyorsanız; bu kapalı kedi tuvaletini mutlaka almalısınız. Kırmızı kum kabı ve beyaz üst bölmesi kaliteli plastikten yapılmıştır. Kapak komik çizgi karakterlerle süslenmiştir ve döner kapısının üzerinde sevimli bir kedi resmi vardır. Sökülebilen üst kısımda entegre bir karbon filtre bulunmaktadır. Üst kısım, kum kabına yaylı kilitlerle takılır dolayısıyla kum kabını temizlemek istediğinizde kolayca çıkartılır. Hijyenik aktif karbon filtre, kum kabındaki istenmeyen kokuları emerek temiz ve hoş kokmasını sağlar. Üst kısımda bulunan entegre kürek, her ihtiyacınız olduğunda oradadır. Ayrıca pratik taşıma sapıyla tüm tuvaleti istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.    

Simon's Cat Kapalı Filtreli Kedi Tuvaleti:
- Geniş kapalı kum kabı
- Simon's Cat kedi ürünleri koleksiyonundan: Kapısındaki maskara kedi yüzü, parlak kırmızı logosu ve komik çizgi karakterleriyle bakışları çekecek güzellikte.
- Kum küreği dahildir: Kapalı bölmeye entegre edilmiştir, dolayısıyla her zaman elinizin altındadır
- Aktif karbon filtreli: İstenmeyen kokuları emer. Ürüne 1 filtre dahildir
- Döner kapı kanadı mat plastiktir
- Üst bölmeye entegre edilmiş taşıma sapı

Boyutlar:
- Toplam boyutlar: 48 x 37 x 39 cm (U x G x Y)
- Kum kabının yüksekliği: 11.5cm
- Giriş yüksekliği (üst kısımla birlikte): 14.5cm
- Giriş yüksekliği (üst kısım olmadan): 11.5cm

Renk:
- Kum kabı: Kırmızı
- Üst kısım: Beyaz, filtre kapağı ve taşıma sapı kırmızı

İngiliz animatör Simon Tofield, kendi dört kedisinin maskaralıklarından esinlenerek, çekici ve yaramaz çizgi film karakteri Simon's Cat'i yarattı.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti