UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

Soğuk kış günlerinde şekerleme yapmak için rahat bir yer sunan bu harika Yılbaşı Temalı Köpek Yastığı, köpeğinizin rahat edeceği mükemmel bir yatak alanıdır! Köpek Yastığının üçte ikisi kırmızı üzerine beyaz kış temalı ökseotu, çobanpüskülü ve böğürtlen desenli mikrofiberden yapılmıştır. Minderin geri kalan bölümü uyumak için ideal beyaz yumuşacık pelüşle kaplıdır. Köpeğinize maksimum konfor sağlar ve kış mevsime uygun çok güzel bir tasarıma sahiptir.   

Pofuduk, yumuşak dolgusu ve hafif yükseltilmiş kenarları bu Yılbaşı Temalı Köpek Yastığını köpeğinizin dinlenebileceği çok rahat, yumuşacık bir yer haline getirmektedir. Soğuktan ve sert zeminlerden koruyan yastık aynı zamanda mobilyalarınızın da evcil hayvan tüylerinden ve kirlerden korunmasına yardımcı olur. Yılbaşı Temalı Köpek Yastığının tabanında bulunan kaymaz çıkıntılar yatağın düz yüzeylerde kaymamasını sağlar. Maksimum hijyen sağlamak üzere 30°C’de makinede yıkanabilen yastık don derece pratiktir. Evinize kış zarafetini getiren bu şık, rahat aksesuar köpeğinize uyuyacağı sıcacık, keyifli bir yer sunar!  

Yılbaşı Temalı Köpek Yastığına kısa bir bakış:
Sarılıp yatmak, rahatlamak ve uyumak için sıcacık, konforlu köpek yastığı
Şık kış tasarımı: Kırmızı üzerine beyaz ökseotu, eğreltiotu, çobanpüskülü ve böğürtlen desenli
Ekstra pofuduk ve rahat: Maksimum konfor sağlayan kalın, yumuşak dolgu ve hafif yükseltilmiş kenarlar
Sıcak ve koruyucu: Köpeğinizi soğuk, sert zeminlerden, mobilyalarınızı evcil hayvan tüylerinden korur
2 malzemeden yapılmış yüzey: Kırmızı mikrofiber kılıf ve yumuşacık beyaz pelüş
Kaymaz çıkıntılar: Düz yüzeylerde dahi kaymayı engeller
Bakım talimatları: 30°C’de çamaşır makinesinde yıkanır
Renk: Kırmızı, beyaz
Malzeme: %100 polyester
Boyutlar: 60 x 50 x 8 cm (U x G x Y)


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.