UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

Çok amaçlı Kedi Tırmalama Kızağı, yılın soğuk zamanında kedinizin oyuncak koleksiyonuna büyük katkı sağlar. Oluklu mukavvadan yapılmış sağlam tırmalama kızağı, günlük bakım için idealdir ve kedinize rahat edebileceği konforlu bir yer sunar. Kediniz yılbaşı temalı kar kızağında sıkılmadan uzun saatler geçirebilir.   

Kedi Tırmalama Kızağına kızakla birlikte gelen catnipi serptiğiniz takdirde kediniz için anında daha çekici hale gelecektir. Kediler catnipin kendisine özgü kokusundan doğal olarak uyarılırlar ve daha fazla oynamaya ve tırmalamaya teşvik edilirler. Kar kızağı olağanüstü dayanıklıdır ve kedi keskin tırnaklarını sadece yüzeye geçirebilir. Kedi Tırmalama Kızağı kullanma ömrünü uzatmak için ters çevrilebilir. Bu tasarımda kullanılan oluklu mukavva özellikle stabil bir malzemedir ve en az 20kg ağırlığı taşıyabilir. Kedi Tırmalama Kızağından yeterince keyif alındığında ürün çevre dostu şekilde bertaraf edilebilir. Bu bayram mevsiminde kedinize çok hoş kış temalı tasarımıyla her eve uyan mükemmel bir hediye verin!

Kedi Tırmalama Kızağına kısa bir bakış:
Kedi ağacına mükemmel bir ilave
Yılbaşı harikalar diyarı: Her iki tarafında yılbaşı desenleri bulunmaktadır
Uzun süreli eğlence: Tamamen sağlam oluklu mukavvadan yapılmıştır ve tersine çevrilebilir
Catnip: Oyun oynama dürtüsünü canlandırır ve kızağa dahildir
Renk: Kahverengi/Mavi
Tasarım: Tersine çevrilebilir, her iki tarafında yılbaşı desenleri
Malzeme: Oluklu mukavva
Boyutlar: Toplam: 47,5 x 19 x 10 cm (U x G x Y), Oturma alanı: 42 x 19 x 4 cm (U x G x Y)


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.