UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım
Yeni Pure Color Envy Liquid LipColor’ın 3 Farklı Bitişteki Zengin Renklerini Estee Lauder İle Keşfedin!

YENİ Pure Color Envy Liquid LipColor’ın 3 farklı bitişteki zengin renklerini keşfedin. Belirgin metaliklerden göz alıcı ışıltılı tonlara her duruma ve tarza uyabilecek likit rujlar modaya uyum sağlamanızı ve kendinizi doğru ifade etmenizi sağlar. Hiyalüronik asit içeren benzersiz formülü ile dudaklarınza nem bakımı yaparken, mükemmel ve pürüzsüz bir bitişe sahip olmalarını sağlar.

Konsantre likit pigmentleri sayesinde gerçek renkleri dudağınızda uygulamanıza olanak sağlayan özel dokusu; mat, metalik ve vinil olmak üzere 3 farklı bitişe sahip.

Mat; Pure Color Envy Matte Liquid LipColor, hafif dokusu ile mat, opak ve 8 saate kadar dayanıklı bir kalıcılık sağlar.

Metalik; Pure Color Envy Metallic Liquid LipColor ufak inci ışıltısı içeren formülü ile her açıdan kendini belli eden metalik bir görünüm sağlar.

Vinil; Pure Color Envy Vinyl Liquid LipColor göz alıcı, belirgin vinil renkler ile dudaklarınız yeniden şekillendirmeye yardımcı olur. Islak bitişe sahip vinil tonlar ile tarzınıza yeni bir yorum getirir.

Pure Color Envy Paint-On Liquid LipColor dermatolojik olarak test edilmiştir ve tüm cilt tiplerine uygundur.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti