UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerGüzellik / Bakım
3 Farklı Tema, 3 Farklı Görünüm! Koton Beauty Essentials Serisi İle Güzelliği Yaşayın!

Koton Beauty’nin üç farklı temadan oluşan yeni Essentials serisi renk ve ürün çeşitliliği ile fark yaratıyor. Koton Beauty Essential serisinin pembe, bronz ve tarçın tonlarını kapsayan zengin renk skalası ve çok amaçlı kullanım sağlayan ürünleri dikkat çekiyor.

Bare Minimum Koleksiyonu ile naturel güzellik;
Bare Minimum teması natürel güzellikten ilham alınarak tasarlanan ürünleriyle yaz mevsiminin favorileri arasında yer alıyor. Nude ve bronz tonlarının ağırlık gösterdiği farlar ve kontür stick ile yüz hatlarına doğal ve canlı bir görünüm kazandırılıyor.

Fire Starter ile sıcak tonları yaşayın;
Fire Starter teması tarçın ve sıcak renk skalasının yumuşak dokunuşlarını far paleti ile gözlerinize yansıtıyor. Koleksiyonun öne çıkan ürünü multi stick fonksiyonel kullanımı bu temada bir tarafı ile allık bir tarafı ile highligter görevini üstleniyor. Çok amaçlı kullanımın yanı sıra parlak ve mat kullanım seçeneklerini de sunan multi stick yanaklarınızı yaz sıcaklığındaki tonlarla ısıtıyor.

Mystic esintileri pembe ile hissedin;
Pembenin her tonunun güzelliğe ayrı bir dokunuş yaptığı Koton Beauty Mystic teması göz alıcı dudaklar ve gizemli bakışları hedef alıyor. Etnik desenlerden ilham alınarak hazırlanan temada kadife dokulu lipstick dudakları ön plana çıkartırken, mürdüm renklerde far paleti göz alıcı bakışlar yaratıyor. Yanaklara canlılık getiren doğal pembe tonlarındaki Multi Stick ise hem mat hem sedefli kullanım seçeneği ile temada yer alıyor.
 


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!


Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti