UyanikTilki.comFırsatlar / İndirimlerEvcil Hayvan

Yenilikçi bir kedi oyuncağı olup kedinizin duyularını uyarır, kedi nanesiyle özel ve yoğun oyun zamanları sunar. Catit Algı Tasarımlı Masaj Merkezi, kediler için tasarım serileri! Kedilerin perspektifinden tasarlanmıştır: yeni oyun ve eğlence ürünleri sayesinde kedinizin duyularını uyarır. Kedilerin duyuları sıra dışıdır.  Bizim duyamadığımız sesleri duyabilirler. Bizim göremediğimiz şeyleri görürler. Koku, tat alma ve dokunma duyuları hakkında sadece tahmin yürütebiliriz.

Catit Algı Tasarımlı Masaj Merkezi kedinizin dokunma duyusuna hitap eder. Farklı masaj pedleri sayesinde kedinize lüks bir masaj deneyimi sunar. Kedi nanesi eklenerek (içinde bulunmaktadır) koku ve tat alma duyularına daha çok hitap ederek kedinizin daha duyusal deneyimler yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Diş eti uyarıcı: Dişlere ve diş etlerine masaj yapar ve temizler.
Dalgalı masaj: Baş, boyun ve yüz için yoğun ovalama etkisi sağlar.
Parmakla akupunktur matı: Patiler için parmakla akupunktur nokta masaj etkisi sağlar.
Vücut için masaj fırçası: Yüz ve sırt için erişilebilir, yoğun masaj etkisi sunar.

Ölçüler: 24x24x8 cm (UxGxY)
Masaj fırçası
Diş eti uyarıcı
Parmakla akupunktur matı
Dalgalı masaj
Kedi nanesi kullanılabilir
Alt kısımda sabit mat
Kedilerin duyularını uyarır
Catit Algı Tasarımlı Oyun Devresi ve Tırmalama Pedi ile birlikte kullanılabilir.


Tıkla, bu fırsatı hemen yakala!Yorum Yap
Yasal Uyarı: Yorumlarınızda küfür, şiddet, tehdit, vb. unsurlar, spam veya reklam olmamalıdır. Bu alanda yapacağınız yorum Facebook hesabınızla bağlantılıdır. Yapılacak uygunsuz yorumlardan doğrudan yorum sahibi sorumludur. Aksi halde yasal işlem başlatılacaktır.

Ucuz Uçak Bileti