Uyanık olmayan, fazla öder!

Günlük indirimli ürün ve hizmetler seni bekliyor. Her gün fırsatları takip et, indirimleri kaçırma.

UyanikTilki.com sinema
Firsat.Me Cinemaximum Kampanyası ile, Tüm Türkiye’deki Cinemaximum sinemaları’nda Geçerli Sinema Bileti Fırsat Seçenekleri 9,50 TL’den Başlayan Fiyatlarla!

Cinemaximum sinemaları, dünya standartlarındaki teknolojileri, konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştirerek beklentilerin ötesindeki bir hizmet anlayışıyla siz sinema severlere mükemmel sinema deneyimi yaşatıyor! Cinemaximum & Fırsat Me işbirliği ile 35 şehirde, 94 lokasyonda, 750’ye yakın salonda vizyondaki tüm filmleri uygun fiyatlarla izleme keyfini yaşayacaksınız!

Tüm fırsatlardan haberdar olmak için e-mail adresinizi yazın.
... veya sosyal medya üzerinden bizi takip edin
Bukoli ile 50 TL ve Üzeri Her Teslimatta Cinemaximum Sinema Bileti idefix’den Hediye!

Bukoli – idefix Sinema Bileti Hediye Kampanyası, 20.02.2017 – 28.02.2017 tarihleri arasında teslimat seçeneği olarak Bukoli seçilerek verilen her 50 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir. Paketini teslim alan kullanıcılara kazanılan Sinema Bileti için PNR kodu, 03-08 Mart itibariyle Bukoli tarafından SMS ve/veya e-mail ile iletilecektir. Kampanyadan kampanya süresince 1 kişi birden fazla kez yararlanabilir. Bukoli Cinemaximum Sinema Bileti PNR Kodu 30.06.2017 tarihine kadar geçerlidir.Ucuz Uçak Bileti